درباره وبلاگمدیر وبلاگ : رضا عقیلی
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
خاطرات جنگ
بسمه رب شهدا و صدیقین

سلام علیکم.
با تقدیم سلام و عرض ادب حضورحضرتعالی و سلام و صلوات به روح بلند امام خمینی و تموم شهدای انقلاب اسلامی و سلام به خانواده های معزز شهدا جانبازان آزادگان و تمام جامع ایثارگری.
رهبر عزیزم.
احتراما اینجانب آزاده و جانباز و ایثارگر جنگ تحمیلی از طرف خانوادهای معزز شهدا جانبازان و آزادگان و ایثارگران به استحضار حضرت عالی میرساند که.
در جامع گذشته و جوامع امروزی هر کشوری مورد تجاوز بیگانگان قرار میگیرد فرزندان رشید آن برای شکست دشمن جانانه میجنگند خون فشانی میکنند اعضای بدن خویش رو در راه اهداف خود میدهند و عده ای هم تا آخرین گلوله خود میجنگند و اسیر دشمن میشوند این قانون جنگ و دفاع از خاک و نوامیس است.
رهبر عزیزم : پس از پایان جنگ دولت نسبت به این عزیزان و خانواده هایشان تعهداتی دارد که با تصویب قانون بایستی به آنها جامع عمل بپوشاند . این تعهدات بایستی عملی شود نه فقط بصورت رسانه ای و تبلیغاتی باشد چونکه ذهن دیگر افراد جامع نسبت به این عزیزان خراب شده و از آنها بدبین میشوند و احساس میکنند که خانواده شهدا جانبازان و آزادگان حق آنهارا ضایع نموده و جای آنها را در مراکز دولتی استخدامی و غیره پر کرده اند

بطوریکه اعلام میدارند که شماها دیگر چرا ؟! شماها که هم دولت و هم کار و هم حقوق و هرچیز دیگر را دارید اصلا انقلاب تماما در اختیار شماست ؛  و این افکار غلطی است که متاسفانه بعضی از مسولین آن را رسانه ای مینمایند ولی ما خانواده ها ایثارگر  از بیرون مردم را سوخته ایم و از درون پوچ و توخالی خودمان را .

رهبرعزیزم : از بدو ورود آزادگان به میهن دولت وقت و مسولیت و مجلس محترم برای مطالبات این عزیزان قانون تصویب کردن و بعد از آن برای قانون ماده گذاشتن و برای ماده تبصره قرار دادن آزادگان رو طبقاتی کردند قرار بر رسیدگی به درمان ؛ پرداخت مطالبات و مشکلات روحی و روانی و مسکن و اشتغال آنها و فرزندان جانبازان و شهدا باشند ؛ بصورت رسانه ای و تبلیغاتی به همه مشکلات آنها رسیدگی نمایند ولی در عمل حتی یک درصد هم قولهای داده شده را عملی نکردن و بیهوده آبروی این عزیزان و خانواده هایشان را پیش مردم جامعه بردند که ما به مشکلات این افراد رسیدگی نموده ایم.

رهبر عزیز : خانواده های معزز شهدا جانبازان و آزادگان و در کل جامع ایثارگری که بار روزهای سخت انقلاب وجنگ تحمیلی را بردوش کشیدند با درآمد اندک فرزندان شایسته ای رو با تحصیلات عالیه تحویل جامعه دادند؛ زحمت کشیدند؛  نخوردند ؛ نپوشیدند تا اونا روی پای خود ایستاده و دست پدر و مادر خود را بگیرند ولی افسوس از بیکاری و داشتن سابقه کار چگونه میشود دانشجویی که از دانشگاه فارغ التحصیل میشود سابقه کار داشته باشد این هم یکی از دیگر مشکلات استخدامی جوانان است .

آیا کسانی که در راس قرار گرفتن مثل ریاست جمهوری ؛ مجلس؛  ارگانهای دولتی و خصوصی مخصوصا ریاست محترم بنیاد شهید چه دولت های قبلی و چه الان چه اقدامی در رابطه با حل مشکلات این خانوادهای ایثارگری انجام دادند ؛ در رابطه با اشتغال این قشر چکار کردند؟ در رابطه با تحصیل آنها و در رابطه با هزینه درمان این خانواده ها که کاملا اعلام میدارم ؛ از لحاظ روحی و روانی و جسمی دچار مشکل هستند چه اقدامی کرده اند ؟ آیا بجز به عده ای خاص از خانواده های این عزیزان به دیگر خانواده های شهدا جانبازان ؛ آزادگانی که واقعا زیر خط فقر بخاطر مشکلات روحی جسمی و روانی ؛ بودجه برای تحصیل فرزندان شان نداشتند مسکن و مستاجر بودند  آیا رسیدگی کردن ؛ سرکشی کردن ؟! خیر؛  فقط قول و قرار دادند و به آنها عمل نکردند؛ ماهارا بیخودی رسواه کردند؛  از چشم مردم انداختند ؛ همه فکر می کنند به همه ما از هر لحاظ رسیدگی کردند ؛دروغ میگویند؛  آقاجان اینها بیهوده ما رو رسواه کردند.
رهبر عزیزم: از طرف رسانه ملی نزدیک به دوسال است اعلام نموده اند با خانواده شهدا جانبازان آزادگان وام مسکن 60 ملیونی پرداخت شده و میشود بنیاد برای خودش قانون گذاشته است از خود قانون در میآورداول میگوید بایستی وام قبلی رو کاملا تسویه کنید و بعد از آن پنچ سال از پرداخت وام قبلی گذشته باشد یا اگر در 30ماه پرداخت نکردی دیگر تعلق نمیگیرد یا اگر همه اینا درست باشد و مدارک برده باشی دوتا گزینه اعلام میکنند ؛ اگر برای خرید بخواهی میگوید تعلق نمیگیرد فقط پرداخت برای ساخت است و اگر برای ساخت بخواهی میگوید برای خرید است در صورتیکه علنا دروغ میگویند و هر کسی آشنای خودشان باشد به هر نحوی پرداخت مینمایند.
رهبر عزیزم: نوشته ها  وگفته های ما مبنی بر این نیست که حضرتعالی را رنجیده و یا ناراحت نماییم فقط اصل مطلب این است که هیچگونه رسیدگی به خانوادهای محترم شهدا ؛ جانبازان ؛ آزادگان و جامع ایثارگری نمی شود ؛ بجز تعدادی اندک که آن مسئول بخاطر فریب دیگران از رسانها دعوت مین ماید و فقط در حد تبلیغاتی میباشد و رسیدگی صفر از لحاظ مسکن اشتغال درمان تحصیل  و کلا رسیدگی به این عزیزان پرداخت مطالبات که حق قانونی آزاده و جانباز میباشد رسیدگی به سهام هایی که جانبازان و ازادگان خریداری نموده و از نان شب فرزندان خود زده به امید روزی که به دادشان برسند متاسفانه عده ای خدا نشناس آنها رو هم میخورند و حق این عزیزان رو ضایع نموده اند.
رهبر عزیزم:  من بعنوان یک نفر جانباز و آزاده جنگ تحمیلی که بهترین زمان عمرم را در جبهه و جنگ و اسارت در بدترین روزای سخت گذراندم از طرف خودم و همه جامع ایثار گری از حضرتعالی رهبر عزیز دلسوز و دانا عاجزانه خواهشمندیم ضمن برسی مشکلات بیان شده در متن بالا که امیدواریم هرچه زودتر بدستتان برسد دستورات لازم را جهت پیگیری مشکلات این قشر از جامعه به مسئولین مخصوصا ریاست محترم بنیاد شهید اعلام بفرمایید ضمنا از طرف همه عزیزان از حضرتعالی عذر خواهی نموده و در پایان صحت و سلامت برایتان از خداوند خواستاریم .

با احترام آزاده و جانباز جنگ تحمیلی ؛ والسلام علیکم و رحمته الله و برکاته.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 6 بهمن 1394 :: نویسنده : رضا عقیلی
نظرات ()


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات